גיא אורן חתונה שווה טקס חילוני טקסים

גיא אורן

יליד 1973, נשוי לרינלי ואב לעדי, ליואב ולעמית המקסימים.
בוגר תואר שני בחינוך.
בוגר לתואר מנהיגות ישראלית חילונית מטעם המכון הבינלאומי ליהדות חילונית הומניסטית.

"אחר הצהריים של יום שישי הוא זמן כל כך ישראלי של שקט, הרגע שבו אפשר לכייל מחדש את המצפן האישי והלאומי, וזהו רגע מצוין לטקס נישואין, באווירה שכולנו כאן קשובים לפעימות הלב שלנו ושל הזולת, הרגע שבו אנו נאמנים לעצמנו ולסביבתנו"
(מתוך החתונה של שי ואדם, 2016)

שילחו פניה באמצעות הטופס להלן
כיצד בוחרים עורכ/ת טקס - ליחצו כאן
עורך טקסי חתונה משנת 2003. ממקימי אתר "טקסים" בשנת 2004.
מאמן מנטלי לספורט ההישגי ומנחה סדנאות לקבוצות וארגונים.
אני רואה זכות בכך שיש לי את הידע והיכולת להדריך, לכוון ולהיות שם בשבילכם עם כל הלב.
 

קראו כאן מאמר שלי בנושא "חתונה שווה"

חתונה ישראלית
אשמח להיות ברגע הזה בשבילכם, באירועים של עד 50 משתתפים במקומות פרטיים בלבד
(כמו חצר בית, מדשאה, מרפסת וכד)
תודות לאחר החתונה
גיא היקר,
מה אפשר להגיד? לא יכולנו לבקש מישהו מתאים יותר, נכון יותר, מקסים יותר. גיא ליווה אותנו מהרגע הראשון בקסם, תוך שמירה תמידית על עקרונות הומניסטים ונוספים שחשובים לנו כל כך. המשימות הזוגיות עוררו המון מחשבה ועומק, האירוח החם בביתך בצור הדסה חימם את הלב ובו נרקם אט אט, בהקשבה מלאה וכישרון רב הטקס שלנו. הטקס עצמו היה מרגש, קולע, מעורר חיוך ומלא באהבה! תודה גיא, אין כמוך!
רבקה וניסן 8.2015

תודה גיא!
היה טקס מדהים... כולם התרגשו בטירוף וכמובן שאנחנו בעיקר! קיבלנו המון המון מחמאות על הטקס, הרבה שאלו מי אתה... אמרו לנו שמזמן לא התרגשו כל כך וראו כזה טקס מיוחד ויפה. בזכותך, כל הזכויות שמורות לגיא אורן...שמחנו שהיית חלק מהטקס!
קרן ותמיר, 12.2015

גיא היקר,
אומנם לקח לנו קצת זמן להעלות על הכתב את תודתנו, אבל הדבר נבע מהקושי לנסות ולהסביר עד כמה אירוע החתונה שלנו היה קסום ובלתי נשכח. מהרגע שפגשנו אותך, ידענו שאנחנו בידיים טובות. הכול נעשה ברוח טובה ועצותייך תמיד התבררו כנכונות. היית קשוב לנו, והרגשנו שאנחנו יכולים להתבטא בחופשיות, ושמחנו להכיר אדם לא שגרתי, מצחיק, שידע לקלוע בול לטעמנו. החופה הייתה מיוחדת, הרגשנו בה נוח והתרגשנו מאוד. כפי שאמרנו לך במפגש הראשון, רצינו רב חובל ל"ספינת החופה" ואתה הובלת אותנו בים הבלבול ובשלל הרעיונות שהיו לנו. נדמה שמילים לא יצליחו לתאר את רחשי ליבנו, אז נסיים באמירת תודה מקרב לב על שהגשמת את חלומנו להתחתן בדרך מיוחדת ומרגשת!.
מורן וחלי , יוני 2012.

אהלן גיא,
הנתונים היו די בעוכרינו בשל סיבות כאלה ואחרות יצרנו איתך קשר 3 ימים לפני החתונה (כן, אכן מדובר בשיא חדש...) במשך 3 הימים האלה תפרנו יחד את טקס החתונה שלנו שהצליח להיות בדיוק מה שביקשנו, טקס שתיקשר עם הקהל שלנו, ואירוע שהצליח במדויק להעביר את מי שאנחנו והחשוב מכל  הצליח להיות אמיתי ואוטנטי כלפי עצמנו, האהבה שלנו וחווית האיחוד שלנו. העבודה איתך הייתה נעימה, מקצועית ומעניינת. את הטקס העברת בצורה יוצאת מגדר הרגיל ועל כך יעידו שלל התגובות אותם קיבלנו ועודנו מקבלים מאורחינו. שמחנו לשמוע מחברינו וממכרינו כי טקס החתונה שלנו מהווה השראה לאחרים על איך צריך להתחתן, ואין לנו ספק כי הצלחת האירוע נבעה ממקצועיותך ומכישוריך. זה המקום להודות על הליווי הצמוד שהענקת לנו בימים שלפני החתונה, תמיד הייתה זמין, תמיד ידעת מה להגיד ותמיד בפיך היו תשובות ופתרונות שהוכיחו את עצמם כנכונים.
אנחנו מודים לך מקרב ליבינו, ושמחים על הגורל שהפגיש בנינו.
כל טוב, נשמח לשמור על קשר
אור ומור פורבין. 22.6.07
צילומים: מיכה בריקמן רותם ברק

 

"במילים הבאות תקדשו
זו את זה
כזוג רעים ואוהבים.
קבלו זה את זו בשוויוניות,
כחברים הכי טובים,
כאוהבים וכאיש ואישה,
הציעו אחד לשניה
את אהבתכם ותמיכתכם,
אמונכם וכבדו זו את זה,
צחקו בתשוקה גדולה.
ומעל לכול,
העצימו אחד את השנייה
כדי שכל אחד מכם
יוכל להגשים
את עצמו ואת חלומותיו"

(ציטוט מתוך הטקס של מאיה ואדיר, אוגוסט 08)

עורך טקסי נישואין