גיא אורן חתונה שווה טקס חילוני טקסים

גיא אורן

יליד 1973, נשוי לרינלי ואב לעדי, ליואב ולעמית המקסימים.
בוגר תואר שני בחינוך.
בוגר לתואר מנהיגות ישראלית חילונית מטעם המכון הבינלאומי ליהדות חילונית הומניסטית.

"אחר הצהריים של יום שישי הוא זמן כל כך ישראלי של שקט, הרגע שבו אפשר לכייל מחדש את המצפן האישי והלאומי, וזהו רגע מצוין לטקס נישואין, באווירה שכולנו כאן קשובים לפעימות הלב שלנו ושל הזולת, הרגע שבו אנו נאמנים לעצמנו ולסביבתנו"
(מתוך החתונה של שי ואדם, 2016)

צרו עמי קשר: נייד 050-9398282
או שילחו פניה באמצעות הטופס להלן
כיצד בוחרים עורכ/ת טקס - ליחצו כאן
עורך טקסי חתונה משנת 2003. ממקימי אתר "טקסים" בשנת 2004.
מאמן מנטלי לספורט ההישגי ומנחה סדנאות לקבוצות וארגונים.
אני רואה זכות בכך שיש לי את הידע והיכולת להדריך, לכוון ולהיות שם בשבילכם עם כל הלב.

איך מכינים את הטקס?
בפגישה הראשונה, ללא התחייבות, תוכלו להקשיב ולשמוע את האפשרויות השונות שניתן מהם לבנות את הטקס ולשלב בין האישי למוכר, בין החגיגי ללא פורמלי, ובין הקלילות והרגע המיוחד והחשוב של הצהרת האהבה.
חשוב לי להכיר אתכם, ואת רצונותיכם בדרך ליצירת טקס עשיר, משמעותי ואישי, ויחד עם זאת טקס שאינו ארוך בזמן.
אני מתחייב להקשיב ללבכם, אני כאן כדי לעזור לכם ליצור טקס שמבטא את הזוגיות שלכם.
אשלח לכם את הטקס במייל, כולל ברית זוגיות (כתובה) במידה ותרצו, ותוכלו להעיר, להוסיף, להוריד, לבקש שינויים וכד'' עד שנגיע לנוסח הסופי שבו תרגישו שהכל נמצא במקום הנכון. וזה באמת קורה! כי החשש הגדול בהתחלה הוא ממה אומרים ואיך מבטאים את כל מה שחשוב לנו, והתהליך של המפגשים גורם לדברים להתרחש, לרקום, להפוך לשלם אחד גדול, להרגיש שלמים עם עצמכם בטקס עצמו!


לייעוץ טלפוני ותיאום פגישת הכרות ללא כל התחייבות, התקשרו: 050-9398282

חתונה ישראלית
טקסי החתונה הישראלים שאני עורך מכילים את הערכים החשובים לכם:
תודות לאחר החתונה
גיא היקר,
מה אפשר להגיד? לא יכולנו לבקש מישהו מתאים יותר, נכון יותר, מקסים יותר. גיא ליווה אותנו מהרגע הראשון בקסם, תוך שמירה תמידית על עקרונות הומניסטים ונוספים שחשובים לנו כל כך. המשימות הזוגיות עוררו המון מחשבה ועומק, האירוח החם בביתך בצור הדסה חימם את הלב ובו נרקם אט אט, בהקשבה מלאה וכישרון רב הטקס שלנו. הטקס עצמו היה מרגש, קולע, מעורר חיוך ומלא באהבה! תודה גיא, אין כמוך!
רבקה וניסן 8.2015

תודה גיא!
היה טקס מדהים... כולם התרגשו בטירוף וכמובן שאנחנו בעיקר! קיבלנו המון המון מחמאות על הטקס, הרבה שאלו מי אתה... אמרו לנו שמזמן לא התרגשו כל כך וראו כזה טקס מיוחד ויפה. בזכותך, כל הזכויות שמורות לגיא אורן...שמחנו שהיית חלק מהטקס!
קרן ותמיר, 12.2015

גיא היקר,
אומנם לקח לנו קצת זמן להעלות על הכתב את תודתנו, אבל הדבר נבע מהקושי לנסות ולהסביר עד כמה אירוע החתונה שלנו היה קסום ובלתי נשכח. מהרגע שפגשנו אותך, ידענו שאנחנו בידיים טובות. הכול נעשה ברוח טובה ועצותייך תמיד התבררו כנכונות. היית קשוב לנו, והרגשנו שאנחנו יכולים להתבטא בחופשיות, ושמחנו להכיר אדם לא שגרתי, מצחיק, שידע לקלוע בול לטעמנו. החופה הייתה מיוחדת, הרגשנו בה נוח והתרגשנו מאוד. כפי שאמרנו לך במפגש הראשון, רצינו רב חובל ל"ספינת החופה" ואתה הובלת אותנו בים הבלבול ובשלל הרעיונות שהיו לנו. נדמה שמילים לא יצליחו לתאר את רחשי ליבנו, אז נסיים באמירת תודה מקרב לב על שהגשמת את חלומנו להתחתן בדרך מיוחדת ומרגשת!.
מורן וחלי , יוני 2012.

אהלן גיא,
הנתונים היו די בעוכרינו בשל סיבות כאלה ואחרות יצרנו איתך קשר 3 ימים לפני החתונה (כן, אכן מדובר בשיא חדש...) במשך 3 הימים האלה תפרנו יחד את טקס החתונה שלנו שהצליח להיות בדיוק מה שביקשנו, טקס שתיקשר עם הקהל שלנו, ואירוע שהצליח במדויק להעביר את מי שאנחנו והחשוב מכל  הצליח להיות אמיתי ואוטנטי כלפי עצמנו, האהבה שלנו וחווית האיחוד שלנו. העבודה איתך הייתה נעימה, מקצועית ומעניינת. את הטקס העברת בצורה יוצאת מגדר הרגיל ועל כך יעידו שלל התגובות אותם קיבלנו ועודנו מקבלים מאורחינו. שמחנו לשמוע מחברינו וממכרינו כי טקס החתונה שלנו מהווה השראה לאחרים על איך צריך להתחתן, ואין לנו ספק כי הצלחת האירוע נבעה ממקצועיותך ומכישוריך. זה המקום להודות על הליווי הצמוד שהענקת לנו בימים שלפני החתונה, תמיד הייתה זמין, תמיד ידעת מה להגיד ותמיד בפיך היו תשובות ופתרונות שהוכיחו את עצמם כנכונים.
אנחנו מודים לך מקרב ליבינו, ושמחים על הגורל שהפגיש בנינו.
כל טוב, נשמח לשמור על קשר
אור ומור פורבין. 22.6.07
צילומים: מיכה בריקמן רותם ברק

אבלות:
מכוון ומייעץ לאירועי זיכרון והוקרת הנפטר האהוב, קיימת אפשרות להנחיית טקס הקבורה, ליווי בזמן השבעה, באמצעות העברת שיעור יומי וכן ליווי לטקסי אזכרה שנתיים

הולדת בת/בן:
חגיגת הבריאה האנושית היא אחת מהחוויות הסוחפות שיש בחיינו ולכן ראוי שהרגע יונצח בטקס המכבד את המעמד. לקראת הטקס אני מציע פגישה אחת עם ההורים ובו מעלים רעיונות שונים לתוכן הטקס ולמבנהו המרגש, עד גיבושו לפי רצונות המשפחה. ניתן גם לפנות לייעוץ בלבד, כאשר את הטקס מנחה אחד מבני המשפחה.
מאמרים שכתבתי באתר ובמקומות אחרים:
חתונה שיוויונית - הלכה למעשה
מי דוחף להתבוללות?
חתונה בכדור פורח
שבע ברכות חילוניות - הצעה לטקס חילוני
ברית הזוגיות vs הידועים בציבור
חתונה חילונית: ואם החתן לא יגיד "הרי את"?
חתונה חילונית: רק מה שרלוונטי לזוגיות שלכם
בא מאהבה
עשר סיבות מדוע לבחור בטקס נישואין חילוני יהודי?
מה ייחודו של טקס הנישואין היהודי?
סמלים ומטרות של טקס בר המצווה המסורתי
מקורות לציון גיל ההתבגרות בספרות התלמודית
על אהבה בטקס הנישואין
הבית היהודי בטקס הנישואין
מהו טקס חיים?
הכותל המשוחרר
לצאת מהקופסא בחתונה
חתונה ביום שישי
החופה האידיאלית

"במילים הבאות תקדשו
זו את זה
כזוג רעים ואוהבים.
קבלו זה את זו בשוויוניות,
כחברים הכי טובים,
כאוהבים וכאיש ואישה,
הציעו אחד לשניה
את אהבתכם ותמיכתכם,
אמונכם וכבדו זו את זה,
צחקו בתשוקה גדולה.
ומעל לכול,
העצימו אחד את השנייה
כדי שכל אחד מכם
יוכל להגשים
את עצמו ואת חלומותיו"

(ציטוט מתוך הטקס של מאיה ואדיר, אוגוסט 08)

עורך טקסי נישואין